Farnost do kapsy

Aktuální Informace z Farnosti přímo do Vaší kapsy

Aplikace pro Vaše mobilní telefony a Tablety která umožňuje zobrazovat obsahy vybraných webů farností, které chcete sledovat. Dále zobrazuje vždy aktuální pořad bohoslužeb a jednotlivé události ve farnosti. Vidíte tak jednotlivé mše sv. a jejich intence.

fdkv1_1 fdkv1_2 fdkv1_3 fdkv1_4

Dokážete jednoduše rozlišit, která mše sv. má volnou intenci a můžete si pohodlně vytvořit rezervaci intence. Také je možné přijímat oznámení přímo od kněze podle toho, jakou z kategorií si nastavíte. Máte tak aktuální přehled o své farnosti a informace se k Vám dostanou okamžitě.

fdkv2_1 fdkv2_3 fdkv2_4 fdkv2_2

Aplikace Farnost do kapsy je zdarma ke stažení pro Android i iOS. Stačí, když si po stažení aplikace vyberete svou farnost a hned máte základní přehled o plánovaných událostech, vidíte aktuální pořad bohoslužeb a nové články na webu farnosti.

Pokud ministrujete, jste lektoři nebo akolyté, nezapomeňte si v menu v nastavení zapnout oznámení pro danou kategorii! Pokud bychom akutně potřebovali službu někoho z Vás, dáme Vám přes aplikaci vědět.